GKS Wikielec

i

Autor: GKS Wikielec

Piłka nożna

Wymarzony początek w III lidze. Pierwsza wygrana GKS Wikielec

2023-08-07 13:18

Byliśmy skuteczni w ataku, skupieni w środku pola i pewni w obronie - mówił po meczu trener Damian Jarzembowski. Na inaugurację sezonu GKS Wikielec pokonał Mławiankę Mława 3:0 (2:0). Dwa razy trafił Oskar Kordykiewicz i raz Hubert Otręba.

Mławianka Mława to drużyna, która trzyma się w III lidze od kilku lat. Poprzedni sezon zakończyła na 8 miejscu. GKS już kilka razy grał w tej lidze niestety nie udało mu się utrzymać. Trener drużyny z Wikielca zapewnia, że teraz stać jego zespół na to, żeby bezpieczne utrzymać się w III lidze.

Pomeczowe statystyki:

GKS Wikielec - Mławianka Mława 3:0 (2:0)

Kordykiewicz 30, 47, Otręba 40

Żółte kartki: Jankowski, Rosoliński - Odilon, Komorowski, Markowicz, Powązka, Masalov

Czerwona kartka: Odilon 71 (Mławianka, za dwie żółte)

GKS Wikielec: Rukowski, Jajkowski, Kacperek, Jackowski, Jankowski (83 Filipczyk), Otręba, Szypulski (65 Licznerski), Rosoliński (83 Dąbrowski), Kordykiewicz, Sobociński (83 Sobotka), Wacławski (71 Klimek)

Mławianka: Koliński, Hurenko, Komorowski, Odilon, Karol, Pragacz, Tunkiewicz (63 Olczak), Hreben, Markowicz (85 Kurowski), Masalov, Tworek (63 Powązka)

W 2. kolejce III ligi gr I GKS Wikielec zagra na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Mecz odbędzie się w niedzielę 13 sierpnia o godz. 14:00.

Dodajmy, że Jeziorak Iława przegrał swój pierwszy mecz z Mamrami Giżycko 3-4

Wypad Morawieckiego i jego żony Iwony nad polskie morze

Znane i lubiane wiersze dla dzieci. Jak dobrze je pamiętasz? Quiz

Pytanie 1 z 10
Ile rogów miała chusteczka haftowana?
Chusteczka haftowana