plakat

i

Autor: UM Iława

Liczba Iławskich Kart Mieszkańca stale rośnie

2023-01-09 15:33

Mamy już ponad 540 aktywnych kart i ponad 700 złożonych wniosków od mieszkańców Iławy po miesiącu od wdrożenia systemu. To świetny wynik i dowód na to, że iławianie czekali na miejskie karty- mówi burmistrz Dawid Kopaczewski.

Każda osoba, która poda miasto Iławę jako miejsce zamieszkania w deklaracji PIT i wybierze Urząd Skarbowy w Iławie, może korzystać z programu zniżkowego. Procedura uzyskania karty jest bezpłatna, niezwykle prosta i dostępna dla każdego!

-Aktualne statystyki są niezwykle optymistyczne i liczę na to, że wkrótce każdy mieszkaniec  będzie posiadaczem naszej karty. Ta część osób, która odebrała już swoje karty może korzystać z obiektów miejskich takich jak basen, kino, lodowisko w niższych cenach. Przy wieloosobowej rodzinie, która kilka razy w miesiącu chodzi na basen, takie obniżenie kosztów jest już znaczące. Kartę można bowiem wyrobić także dla dziecka, wystarczy przedstawić dokumenty potwierdzające rozliczanie się rodziców z podatku w Iławie – dodaje burmistrz Kopaczewski.

Marcin Czerwiński premiera piosenki California w Radiu SuperNova

QUIZ. Jakiego słowa to synonim? Test dla mistrzów, 10/10 to cud

Pytanie 1 z 10
Ambaras to...