łaki łan

i

Autor: arch, organizatora

Łąki Łan wystąpi na Soundlake Festival w Iławie

2021-03-22 14:03

Organizator imprezy Iławskie Centrum Kultury właśnie ujawniło pierwszego wykonawcę letniego festiwalu w Iławie. Soundlake gromadzi na scenie iławskiego amfiteatru znanych artystów ambitnego popu i elektroniki. Pierwsza edycja imprezy cieszyła się olbrzymią popularnością.

Przypomnijmy. Druga edycja imprezy została odwołana z powodu pandemii. Już wtedy Łąki Łan był wymieniany wśród wykonawców. Teraz mimo, że koronawirus jest w natarciu ICK nie rezygnuje z wakacyjnych planów. Soundlake ma się odbyć pod koniec sierpnia, a Łąki Łan potwierdził ponownie swój udział.

- Grupa słynie z niesamowicie energetycznych koncertów i nie bez powodu przez wielu nazywani są najlepszym zespołem koncertowym w kraju - piszą organizatorzy. Wypracowali swoje niepowtarzalne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje, łącząc w sobie wiele gatunków muzycznych. Będzie to ich pierwszy koncert w naszym pięknym mieście. Łąki Łan gra połączenie muzyki elektronicznej, rocka oraz funku. Pod koniec 2019 roku ukazała się piąta płyta zespołu "RAUT".

Wkrótce mamy poznać kolejne gwiazdy festiwalu.

Justin Bieber wrócił z nową płytą. To właśnie te piosenki znajdują się na krążku

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Tylko jedna osoba na sto zdobędzie komplet. Czy to ty?

Pytanie 1 z 10
Z podboju jakiego kraju znany jest Hernán Cortés?