Kuriozalna sytuacja w Iławie. Samochód ZAKLINOWAŁ SIĘ przy wejściu do bloku [NAGRANIE]

i

Autor: YouTube Info Iława: https://www.youtube.com/watch?v=2fa2vGM64W0 Kuriozalna sytuacja w Iławie. Samochód ZAKLINOWAŁ SIĘ przy wejściu do bloku [NAGRANIE]

Kuriozalna sytuacja w Iławie. Samochód ZAKLINOWAŁ SIĘ przy wejściu do bloku [NAGRANIE]

2022-04-06 14:13

Kuriozalna sytuacja miała miejsce pod jednym z bloków w Iławie. Mężczyzna wjechał osobówką dosłownie pod same drzwi budynku. Pech jednak chciał, że auto się zaklinowało.... Niecodzienny widok upamiętniła na krótkim nagraniu sąsiadka.

- Zaskoczenie, gdy rano wyjrzałam z okna, faktycznie było spore - komentuje autorka nagrania przesłanego portalowi infoilawa.pl.

Do tej niecodziennej sytuacji miało dojść w środę (6 kwietnia) rano na ulicy 1 Maja w Iławie. Dwóch mężczyzn chciało pracę zrobić sobie nieco lżejszą, a skończyło się to dodatkowym kłopotem. Postanowili wjechać osobówką dosłownie pod same drzwi bloku. Okazało się jednak, że wiata jest zbyt wąska, przez co auto utknęło, tarasując wejście mieszkańcom budynku.

Na szczęście cała historia zakończyła się happy’endem. Po wielkim wysiłku w końcu udało się wypchnąć samochód.

Prace na stacji Olsztyn Główny - jeden z peronów jest niemal w całości rozebrany

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl