tenis

i

Autor: ICTiR

SPORT

Kotewicz nie skakał, ale zajął drugie miejsce w turnieju tenisa ziemnego

2024-07-01 18:03

Na kortach tenisowych przy ulicy Sienkiewicza 1 w Iławie odbył się turniej tenisa ziemnego par deblowych. Współorganizatorami turnieju było Towarzystwo Tenisa Ziemnego w Iławie oraz Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji.

Na starcie stanęło 19 par deblowych – 6 par żeńskich i 13 par męskich. W sumie w turnieju wzięło udział 40 zawodników. Oprócz gospodarzy, do Iławy zawitali tenisiści z Bydgoszczy, Torunia, Malborka, Ostródy, Lubawy, Nowego Miasta Lubawskiego, Rypina. Zmagania na kortach wystartowały o godzinie 10, a ostatni mecz zakończył się ok. godz. 19.

Wyniki turnieju pań:

Monika Izbaner – Julia Karczewska (Bydgoszcz)Monika Najworsz – Aleksandra Szymańska (Iława)Anna Górska – Katarzyna Kowalewska (Ostróda) 

Wyniki turnieju panów:

Mateusz Kubach – Marcin Gerczak (Iława)Jarosław Kotewicz (były skoczek wzwyż pochodzący z Iławy, który wkrótce zaprosi na Kotewicz Cup w tenisie ziemnym) – Mateusz Czynsz (Bydgoszcz)Marek Gutjar – Łukasz Pindel (Malbork)

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w swojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: ilawa@eska.pl

Air Show Suwałki

QUIZ. Trzy słowa i rozmowa! Jaki to kraj? Podajemy nazwy miast!

Pytanie 1 z 10
Ratyzbona, Stuttgart, Norymberga