Koncertowa gra Indykpolu AZS Olsztyn w Iławie. Pomogli kibice!

2021-10-25 8:22

Po wypełnionej po brzegi hali w Iławie, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn pokonali ekipę Aluron CMC Warty Zawiercie 3:0. Statuetkę MVP otrzymał Karol Butryn.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu. Przy wypełnionej po brzegi hali w Iławie, zawodnicy prowadzeni przez Marco Bonittę, pokonali bez straty seta Aluron CMC Wartę Zawiercie.

Każdy set dostarczył kibicom sporo emocji, lecz końcówki należały do akademików z Kortowa. Statuetkę MVP otrzymał Karol Butryn.

Patrząc w pomeczowe statystyki, sprawowali się lepiej w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła.

Zaczynając od dokładniejszego przyjęcia (56% do 45%), większej skuteczności w ataku (60% do 53%), kończąc na bloku (6:4) oraz zagrywce (5:1).

Najwięcej punktów w ekipie gospodarzy zdobyli Karol Butryn i TJ DeFalco (18 pkt.), a u gości Facundo Conte (16 pkt.)

W kolejnym spotkaniu ekipa ze stolicy Warmii i Mazur uda się do Katowic. Początek wyjazdowego boju z GKS w niedzielę, 31.10 o godzinie 20:30.