Kolejni piraci słono zapłacili za nadmiarowe kilometry

i

Autor: unsplash Kolejni piraci słono zapłacili za nadmiarowe kilometry

Kolejni piraci słono zapłacili za nadmiarowe kilometry

2022-03-14 13:33

Nie dość, że benzyna droga, to zapłacą niemałe mandaty. Wysokie ceny benzyny nie powstrzymują pędzących przed siebie piratów drogowych, którzy tym razem wpadali w powiecie nowomiejskim. W sumie z portfeli odfrunęło 2.800 zł

Nowomiejscy policjanci podczas działań „Prędkość” sprawdzali czy kierujący stosują się do przepisów ruchu drogowego.

Osoby, które łamią przepisy ruchu drogowego muszą liczyć się z surowszymi niż do tej pory konsekwencjami. Przypomnijmy, że od 1 stycznia br. obowiązuje nowy taryfikator mandatów za wykroczenia w tym obszarze. Warto zapoznać się z wprowadzonymi zmianami, aby nie być zaskoczonym, gdy zostaniemy zatrzymani do kontroli.

Funkcjonariusze ogniwa ruchu drogowego kontrole prowadzili na terenie całego powiatu, w miejscach wskazanych przez mieszkańców jako zagrożone przekraczaniem prędkości.

Podczas działań policjanci ujawnili 27 przypadków przekroczenia prędkości. Z rekordzistów: na ulicy Sienkiewicza w Kurzętniku 55-letni mieszkaniec Nowego Miasta Lubawskiego, który jechał z prędkością 93 km/h otrzymał mandat w wysokości 1000 zł.

W Montowie mieszkaniec powiatu żuromińskiego jadący z prędkością 92 km/h w obszarze zabudowanym także otrzymał mandat w wysokości 1000 zł.

W Mikołajkach 25-letnia mieszkanka gminy Biskupiec przekroczyła prędkość o 32 km/h i została ukarana mandatem karnym w wysokości 800 zł.

Nazwij to inaczej - która nazwa jest właściwa?

Pytanie 1 z 20
Kabaczkiem nazywamy niekiedy:
Ukraińcy sprzątają były hotel w Lesznie, w którym zamieszkają uchodźcy

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl