abuse woman przemoc

i

Autor: Luis Galvez - Unsplash Kolejna iławianka uwolniona od damskiego boksera

Kolejna iławianka uwolniona od damskiego boksera

2021-11-23 11:34

Policjanci zatrzymali 58 - letniego mieszkańca Iławy, który znęcał się nad swoją żoną. Okazało się, że mężczyzna wszczynał awanturę z kobietą, którą wyzywał oraz szarpał. Wobec agresywnego mężczyzny prokurator zastosował policyjny dozór połączony z nakazem opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania.

Iławscy policjanci zostali poinformowani o tym, że w jednym z domów na terenie Iławy mężczyzna pobił swoją żonę. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce.

Okazało się, że 58 – latek znajdując się pod działaniem alkoholu wszczął awanturę, w trakcie której szarpał żonę i pchnął ja na podłogę powodując obrażenia głowy. Mundurowi ustalili, że mieszkaniec Iławy od dłuższego czasu znęcał się na kobietą, wyzywał ją, uderzał, szarpał i popychał. Na podstawie zebranego materiału dowodowego prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny z obowiązkiem stawiennictwa razy w tygodniu w jednostce policji i nakazie opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania.   Kodeks karny za samo fizyczne lub psychiczne znęcanie się nad osobą najbliższą przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

STOP PRZEMOCY - zajrzyj na niebieskalinia.info

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Czy rozpoznasz polskie miasto po starówce?

Pytanie 1 z 10
Jakie to miasto?
Jakie to miasto?
W formie 24: wzmacniające przekąski