Andrzej Chojnowski i Robert Połeć

i

Autor: eka

SPORT

Każdy moment jest dobry na rozpoczęcie uprawiania sportu! Posłuchaj rozmowy z ultratriathlonistami

2023-11-16 8:58

Jak się przygotować do zdobycia dystansu większego niż zwykły maraton, w dodatku oprócz biegu jeszcze przejechać na rowerze i przepłynąć odległość dłuższą niż jesteśmy w stanie sobie wyobrazić? Jak się zmobilizować do wstania z kanapy? Podpowiadają dwaj ultratriathloniści: Andrzej Chojnowski i Robert Połeć z Iławy.

Andrzej Chojnowski i Robert Połeć to iławianie, którzy wystartowali w tym samym Tower Triathlonie, podczas którego pokonali dystans podwójnego Iron Mana. Na co dzień biegają, jeżdżą na rowerze i pływają, ale nie są to "zwykłe" dystanse, lecz o wiele dłuższe.

Stąd ich zainteresowanie zawodami o nazwie Tower Triathlon, które odbyły się w Bolesławcu. Co ciekawe, wcześniej iławianie się nie znali. Na naszej antenie opowiedzieli o specyfice takich zawodów, o swego rodzaju spowolnieniu ruchów, o swoich doświadczeniach sportowych, a także o tym, czy skorzystali z możliwości ucięcia sobie drzemki podczas startu.

Posłuchaj: Andrzej Chojnowski i Robert Połeć

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w swojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: ilawa@eska.pl

12-letnia Anastazja napadnięta przez 16-latka wokół bloków sklepów i gabinetów

Gdynia. Co wiesz o tym mieście? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 5
W Gdyni mieszka 400 tys. osób?