zbiórka karmy magic old cars iława

i

Autor: facebook.com/Magic Old Cars Karma dla zwierząt z iławskiego schroniska nie weszła do Franka!

Karma dla zwierząt z iławskiego schroniska nie weszła do Franka!

2021-01-04 9:48

Zgodnie z zakładanym planem wraz z 2020 rokiem zakończyła się objazdowa zbiórka karmy dla zwierzaków z iławskiego schroniska dla zwierząt. Zebrano jej więcej niż się spodziewano!

Wystartowała 17 grudnia, zakończyła się 31 grudnia. Mowa o akcji "Zbiórka Żywności dla Schroniska Zapełniamy Wnętrze Fiata", którą postanowił zorganizować i przeprowadzić Mirosław Korzeń z Magic Old Cars.

Mały fiat 126p jeździł po całym powiecie iławskim. Ile w sumie przejechał i gdzie zebrał najwięcej, tego dowiemy się zapewne niebawem, bo organizator zbiórki zapowiedział szczegółowe podsumowanie.

Na razie, jak widać na zdjęciu, akcja zapełnienia Franka karmą wypadła nawet lepiej niż zakładano i zebrane 1000 kg karmy nie zmieściło się do samochodu!

Zebrane pożywienie oraz inne przekazywane od mieszkańców podarunki, trafiły już do Schroniska Dla Zwierząt Iława, które od nowego roku prowadzi nowy operator - ITOZ "Patrol Interwencyjny" Iława.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. PIERWSZY poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej 2021! Zacznij rok od minimum 8 punktów!

Pytanie 1 z 10
Podaj prawidłowy wynik: 12-4/2+2*7-11 =
Kwarantanna narodowa to żart. Lodowiska zamieniły się w kwiaciarnie, stoki narciarskie zapraszają turystów z sankami. Komentarz Adama Federa [WIDEO]