problem

i

Autor: mat.promocyjny

Już w ten piątek będziecie mieć PRO8L3M... na scenie!

2021-07-13 12:55

16 lipca 2021 r. w amfiteatrze im. Louisa Armstronga w Iławie zaplanowano koncert kultowego składu hip-hopowego z Warszawy. Ich płyty wyprzedają się na pniu. Mowa o duecie PRO8L3M.

Koncert zespołu PRO8L3M PRO8L3M to zjawisko, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Od momentu debiutu w 2013 roku każde kolejne wydawnictwo zespołu przynosi platynowe płyty i elektryzuje coraz większe kręgi słuchaczy. Zespół kilkukrotnie zadebiutował na pierwszym miejscu listy OLIS i stale wyprzedając największe sale koncertowe w Polsce pozostaje jednym z największych fenomenów muzycznych ostatnich lat. Duet porusza i łączy odbiorców różnych gatunków - od hip-hopu po alternatywę. W ich pełnej popkulturowych nawiązań twórczości tematyka nowych technologii i futuryzm mieszają się z sensacyjnymi opowieściami.

Tworzony przez Oskara i Steeza stołeczny zespół zadebiutował kontrowersyjnym „C30-C39”, który dla jednych był długo oczekiwanym powiewem świeżości, a dla innych wątpliwym i trudnym do sklasyfikowania fenomenem. Od tego czasu PRO8L3M nie zwalnia tempa i co krok zaskakuje swoich słuchaczy nowym materiałem. Duet ma już na swoim koncie 8 wydawnictw - epkę „C30-C39”, mixtape „Art Brut", „PRO8L3M” LP, „Hack3d By GH05T 2.0” EP, „Ground Zero Mixtape” nagrodzony w 2019 roku Fryderykiem, „Widmo” LP, „Art Brut 2” oraz „Fight Club” LP z tego roku. Nie przegapcie tego muzycznego wydarzenia. Wystartuje o godz 21.

plakat

i

Autor: ICK
Daria Marcinkowska od Love Blind zaśpiewała głosem Amy Winehouse! [TYLKO U NAS]