Jeziorak Iława urwał punkty wiceliderowi IV ligi. Walczył do ostatniej minuty [AUDIO]

2020-10-19 14:37

Bardzo dobre spotkanie rozegrali zawodnicy iławskiego Jezioraka. Do Iławy przyjechał bardzo mocny zespół, wicelider tabeli, zespół Polonii. Ekipa jest prowadzona przez doświadczonego trenera Czesława Żukowskiego. Sam Żukowski jednak nie przyjechał do Iławy. Zespół prowadził jego asystent.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gości, którzy zdobyli bramkę. Grali zdecydowanie szybko i składnie. W drugiej połowie po stracie kolejnego gola w 67 min. to jednak Jeziorak podkręcił tempo. Świeżo wprowadzony Michał Kwiatkowski pokonał bramkarza gości. Iławianie mieli bramkę kontaktową. Jednak dopiero w 90 min padł gol wyrównujący. W doliczonym czasie gry z wolnego ładnie przymierzył Daniel Madej. Trenerzy byli zgodni. To był obry mecz , zacięty i wyrównany. W związku ze strefą czerwoną mecz rozegrano bez udziału publiczności. Zapraszamy do posłuchania pomeczowej konferencji.

Konferncja trenerów po meczu Jeziorak Iława - Polonia Lidzbark Warmiński

Jeziorak Iława -Polonia Lidzbark Warmiński 2-2 (0-1)

Bramki: 0:1 - Dziemidowicz (15') 0:2 - Gurov (67') 1:2 - Kwiatkowski (69') 2:2 - Madej (90'+)

Jeziorak Iława: Ciura, Kowalski, Kressin, Figurski, Kuciński, Galas, Ksiuk, Madej, Wiśniewski, Sagan, Czarnota. Zagrali także: Kwiatkowski i Tokarski.

W 15. kolejce IV-ligowych zmagań Jezioraka Iława czeka wyjazdowe starcie z Granicą Kętrzyn. Mecz w sobotę 24 października o godz. 14,00.

Z którą gwiazdą powinnaś spędzać jesienne wieczory?