Daniel Wajs Weisgerber

i

Autor: fp "Daniel "wajs" Weisgerber- Men's Physique Athlete & Personal Trainer" Kulturysta z Iławy Daniel "Wajs" Weisgerber nie pojedzie do Hiszpanii

Wajs jednak nie pojedzie na Mistrzostwa Świata. Iławski kulturysta kończy sezon!

2020-10-19 14:20

Już odliczaliśmy do Mistrzostw Świata z udziałem iławskiego mistrza kulturystyki Daniela "Wajsa" Weisgergbera. Niestety w weekend Daniel poinformował, że jest zmuszony przerwać przygotowania do MŚ i zakończyć sezon przed czasem. Dlaczego Wajs rezygnuje? Wyjaśniamy na stronie Eski Iława.

Najpierw Mistrzostwo Polski, potem wicemistrz Europy i powołanie do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata w Santa Susanna w dniach 5-8 listopada 2020. To wszystko w ciągu jednego roku.

Po drodze jeszcze m.in. sesja dla branżowego magazynu kulturystycznego. Sukcesów było wiele, niestety iławski kulturysta zmuszony został do odpuszczenia kolejnych szans na tytuły.

- W dniu dzisiejszym zakańczam oficjalnie sezon startowy oraz przerywam przygotowania do MŚ. W ostatnim czasie za dużo rzeczy się wydarzyło w życiu, które pokomplikowały całą sytuację. I jeszcze te chorubsko - wirus przez ostatnie 7 dni ehh dowaliło...i dalej trochę trzyma ... Ale może tak ma być hm...Kto wie...Zobaczymy... (krok w tył dwa do przodu )I niestety nie jestem w stanie przygotować się na 100% aby wyjść w kolejnej Życiówce i walczyć o najwyższe miejsca.Organizm nie chce współpracować tak jakbym chciał (nie reaguje na zmiany wprowadzane) i zaczyna się diabeł buntować. Daje Znaki, że po prostu jest zmęczony i chce odpocząć - oczywiście Ma prawo do tego, bo 7 miesięcy na wysokich obrotach to starczy heheh. Dla mnie Zawsze zdrowie Najważniejsze!!! Bo ma się jedno i nigdy Nic za wszelką Cenę tym bardziej kosztem zdrowia. Dlatego podejmując decyzje kierowałem się zdrowym rozsądkiem. To ma być zdrowa przygoda na lata a nie na sezon pamiętajcie - napisał Daniel na swoim fanpage'u.

Wajs wylicza, że jak na jeden sezon i jeden rok to i tak udało mu się osiągnąć bardzo wiele i w zasadzie, całkiem spontanicznie ponad zakładany plan.

- ...sezon startowy, który i tak miałem zamiar odpuścić przez ta całą sytuacje z " pandemią " a wyszło jak zwykle Uważam za Mega Mega udany zdobywając Mistrza Polski i V-ce Mistrza Europy kat. Męska Sylwetka ATLETYCZNA (powołanie do Kadry Narodowej na Mistrzostwa Europy) + Okładka w SdW " Sport dla Wszystkich" październikowy nr. - także plan na spontanie wykonany hehe! Był czas na formy Życiowe, teraz jest czas na Odpoczynek Regeneracje i Rodzinę Zostawmy coś na następny 2021 rok hehe! Chciałbym jeszcze raz Podziękować Wszystkim Tym, którzy mnie w tym sezonie wspierali podczas okresu przygotowaczego jak i podczas wyjazdów na Zawody. Bardzo bardzo Wam Dziękuję naprawdę jestem Mega Wdzięczny za każdą pomoc...

Najwięksi polscy sportowcy naszych czasów

Pytanie 1 z 10
Siatkarka na zdjęciu to:
Katarzyna Skowrońska-Dolata
Trener personalny o zamknięciu branży fitness: "Od jutra nie zarabiam"