wojciech figurski jeziorak

i

Autor: WR Jeziorak Iława bez trenera. Figurski odszedł za porozumieniem

Jeziorak Iława bez trenera. Figurski odszedł za porozumieniem stron

2021-08-31 11:24

Tego nikt się nie spodziewał. W poniedziałek (30.08) w godzinach popołudniowych, za porozumieniem stron klub Jeziorak Iława rozwiązał umowę z trenerem Wojciechem Figurskim.

Figurski był ponad 7 lat szkoleniowcem Jezioraka teraz odchodzi. Trudno jest spekulować co kierowało działaczami klubu, którzy doprowadzili do rozstania z trenerem. Obie strony, klub i trener, obecnie nie chcą tego faktu komentować.

W ostatnim meczu Jeziorak niespodziewanie uległ 0:1 Pisie Barczewo w rozgrywkach IV ligi. Iławianie przed tym meczem wygrali 5 spotkań w lidze i rozgrywkach Wojewódzkiego Pucharu Polski.

Działacze klubowi mają teraz mały problem, bo w sobotę 4 września o 15:00 odbędzie się mecz towarzyski z Lechią Gdańsk, a potem 11 września iławianie zagrają w Braniewie przeciwko miejscowej Zatoce. Tymczasem nie wiadomo kto poprowadzi ekipę Jezioraka i przygotuje do tych ważnych spotkań.

Kto zastąpi trenera Figurskiego na stanowisku trenera? Czy będzie to szkoleniowiec związany z Iławą, czy z zewnątrz? To wielka niewiadoma.

Trzeba się uzbroić w cierpliwość. To, że nazwisko nowego szkoleniowca poznamy przed najbliższym spotkaniem lub w późniejszym terminie, jest na razie tak samo prawdopodobne, bo na tak zwanej giełdzie nazwisk trenerskich nie wymienia się ewentualnego następcy.

Skróty młodzieżowe - czy wiesz co oznaczają?

Pytanie 1 z 9
Co oznacza skrót NW?
Co jeść, by umysł pozostał sprawny

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!