Dom z papieru

i

Autor: Manolo Pavon, Tamara Arranz

Jesteś fanem Domu z Papieru? Dołącz do ekipy profesora jako IŁAWA!

2021-09-13 10:00

Macie niepowtarzalną okazję, by dołączyć do ekipy Profesora i zgarnąć sztabkę złota! Wystarczy wziąć udział w rekrutacji, którą prowadzi sam bohater Domu z Papieru! Jako Iława staniecie się częścią akademii obok Tokio, Nairobi, Berlina i innych. Szczegóły konkursu w artykule poniżej.

Dom z Papieru to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali. Świadczy o tym rzesza fanów i fanek czekających na premierę drugiej połowy 5. sezonu. Odcinki będą zwieńczeniem historii Profesora i jego akademii. Jak wszystkim wiadomo, osoby wchodzące w jej skład, noszą pseudonimy wzięte od nazw miast. Mamy więc między innymi Tokio, Berlin, Rio i Nairobi.

Do tej grupy może dołączyć Iława. Jak? Profesor, mózg całej operacji napadu na Bank Hiszpanii, postanowił rekrutować do swojej akademii Polki i Polaków! W dalszej części artykułu zamieszczamy więcej informacji dla wszystkich chcących reprezentować Iławę w ekipie Domu z Papieru.

Sztabka złota dla fanów Domu z Papieru - dołącz do ekipy profesora jako Iława

Iława może dołączyć do ekipy Profesora. Ten pseudonim może otrzymać fan lub fanka z naszego miasta. Jest jeden warunek - należy osiągnąć doskonały wynik w konkursowym quizie z wiedzy dla wielbicieli serialu. Musicie się pośpieszyć, gdyż czasu jest niewiele! Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie w tym artykule: "Dom z papieru" - tajemnicza wiadomość od Profesora do Polaków. Zegar tyka! Trzymamy kciuki!

Najdłuższy statek kosmiczny w historii MADE IN CHINA | ESKA XD - Mobmania #31