Indykpol AZS Olsztyn z 7. zwycięstwem z rzędu! [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-11-29 7:49

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn potrzebowali aż pięciu setów, aby pokonać Stal Nysę. Dla ekipy ze stolicy Warmii i Mazur jest to 7 zwycięstwo z rzędu. MVP – TJ Defalco!

Trener Marco Bonitta dokonał w wyjściowym składzie jednej zmiany. Powracający Taylor Averill, zastąpił na środku siatki Szymona Jakubiszaka. „Szóstkę” uzupełnili: Firlej, Poręba, Andringa, Defalco, Butryn i Gruszczyński (libero).

Indykpol AZS Olsztyn vs Stal Nysa 3:2

Po pierwszej wygranej partii przez akademików z Kortowa, w kolejnych dwóch górą byli siatkarze Stali. Czwarta i piąta partia padła już łupem Indykpolu AZS Olsztyn, który do ligowej tabeli dopisał dwa „oczka” – zawodnicy prowadzeni przez Marco Bonittę plasują się wciąż na 4. pozycji.

Patrząc w pomeczowe statystyki, olsztynianie lepiej przyjmowali (44% do 32%) oraz zdobyli więcej punktów na zagrywce (14:6). Obie drużyny miały taki sam wskaźnik skuteczności w ataku (50%), a ekipa Stali zdobyła więcej punktów blokiem (10:8). Najwięcej punktów w ekipie Indykpolu AZS zdobył TJ Defalco (26 pkt.), a u gości Wassim Ben Tara (27 pkt.)

Spotkajmy się w Iławie

W sobotę, 4 grudnia o godzinie 14:45 – Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się z Mistrzem Polski – Jastrzębskim Węglem!

To będzie ostatni mecz dla akademików z Kortowa przed własną publicznością w 2021 roku. W sobotę, 4 grudnia o godzinie 14:45, rozpocznie się hit 11. kolejki siatkarskiej PlusLigi. W hali przy Małym Jezioraku, Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się z Mistrzem Polski – Jastrzębskim Węglem!

Zobacz pojedynek rozgrywających – Jan Firlej i Benjamin Toniutti! Kto zdobędzie więcej punktów w ataku – Karol Butryn czy Stephen Boyer? Kto wygra rywalizację na środku siatki – Mateusz Poręba czy Łukasz Wiśniewski? Który z przyjmujących poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa – TJ Defalco czy Trevor Clevenot? Kto zwycięży w pojedynku włoskich trenerów – Marco Bonitta czy Andrea Gardini?

Przywitaj również gorąco Jana Hadravę, który po raz pierwszy zmierzy się przeciwko zespołowi ze stolicy Warmii i Mazur!

Bilety w cenie 35 i 25 złotych (ulgowe) do nabycia wyłącznie online na indykpolazs.pl/bilety! Bilety ulgowe przysługują wyłącznie dzieciom i młodzieży do 26 roku życia. 

Uwaga: Przy każdym wariancie cenowym, istnieje możliwość wybrania opcji „z certyfikatem szczepienia”. Prosimy o wybór tego wariantu wszystkie osoby zaszczepione – pozwoli nam to spotkać się w większym gronie w Iławie, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

W formie 24 - Nawyki, które pomogą schudnąć

QUIZ. W którym wieku do TEGO doszło? Test wiedzy dla orłów z historii

Pytanie 1 z 10
Krzysztof Kolumb odkrył Amerykę w...