siatkarze w iławie plusliga azs olsztyn banner

i

Autor: mat organizatora Inauguracja sezonu PlusLigi w Iławie. Potrenuj z gwiazdami!

Inauguracja sezonu PlusLigi w Iławie. Potrenuj z gwiazdami!

2021-09-26 14:21

Indykpol AZS Olsztyn, Miasto Iława oraz Zryw Volley Iława, zapraszają na otwarty trening siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn. Potrenuj z gwiazdami, zrób zdjęcie, zdobądź autograf!

Gang młodocianych wandali zdemolował park miejski

Inauguracja nowego sezonu PlusLigi w Iławie zbliża się wielkimi krokami. Już w sobotę, 2 października o godzinie 14:45, Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się z Asseco Resovią Rzeszów.

Potrenuj z gwiazdami, zrób zdjęcie, zdobądź autograf!

Aby poczuć przedsmak wielkich emocji, zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie. Indykpol AZS Olsztyn, Miasto Iława oraz Zryw Volley Iława, zapraszają na otwarty trening siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn.

Spotkajmy się w Hali Widowiskowo-Sportowej (ul. Niepodległości 11B) w środę, 29 września o godzinie 18:00. Zajęcia skierowane są dla dzieci szkół podstawowych w wieku 7-15 lat. Wstęp wolny!

Ostatnie sparingi Indykpolu AZS Olsztyn przed startem PlusLigi

Od piątku do niedzieli, akademicy z Kortowa wezmą udział w turnieju towarzyskim w Nowym Dworze Mazowieckim.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn mają już za sobą 6 gier sparingowych. Bilans drużyny prowadzonej przez Marco Bonittę, to 4 zwycięstwa i 2 porażki. W miniony weekend, drużyna ze stolicy Warmii i Mazur podczas turnieju w Suwałkach, uległa ekipie Trefla Gdańsk (0:3) i pokonała Barkom Kazhany Lwów (3:1).

Na jakim etapie przygotowań są obecnie akademicy z Kortowa?

– Obecnie jesteśmy w etapie przygotowań, gdzie dochodzą nas kadrowicze. Cieszymy się, że jest już z nami Robbert Andringa, który jest ważnym filarem naszego zespołu w defensywie. Obecnie skupiamy się na ćwiczeniu różnych ustawień z naszym Kapitanem – przyznaje Marco Bonitta, szkoleniowiec zespołu.

Najbliższy weekend dla siatkarzy Indykpolu AZS, upłynie pod znakiem ostatnich gier sparingowych. Zawodnicy prowadzeni przez Marco Bonittę, wezmą udział w turnieju w Nowym Dworze Mazowieckim. Rywalami akademików z Kortowa będą: Asseco Resovia Rzeszów, Trefl Gdańsk i niemiecki SWD Powervolleys Duren.

- Trochę to dziwne, że na tydzień przed ligą, zmierzymy się z zespołem, z którymi kilka dni później będziemy walczyć o ligowe punkty. Z drugiej strony, turniej został zaplanowany już kilka tygodni wcześniej i nie było możliwość zmian. Wyjdziemy na boisko i będziemy walczyć o zwycięstwo – mówi włoski szkoleniowiec akademików.

Zespół trenuje już niemal w komplecie. W sobotni poranek do Polski przyleci Meisam Salehi, który dołączy do drużyny w Nowym Dworze Mazowieckim.

- Nasz plan zakłada udział Robberta w jednym bądź dwóch spotkaniach. Jeśli chodzi o Meisama, być może zagra jeden set w niedzielnym meczu – kończy Marco Bonitta.

Piątkowy mecz z Asseco Resovią Rzeszów rozpocznie się o 17:00, sobotni z Treflem Gdańsk o 14:00, a niedzielny z SWD Powervolleys Duren o 11:00. Organizatorzy przewidzieli transmisję online

Sonda
Czy w Polsce powinien obowiązywać zakaz palenia na balkonie?
siatkarze w iławie plusliga azs olsztyn

i

Autor: mat organizatora Inauguracja sezonu PlusLigi w Iławie. Potrenuj z gwiazdami!

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!