40 lat ZKM

i

Autor: eka

Iławski ZKM ma już 40 lat. Jubileusz świętowano na całego

2022-07-21 17:34

Obchody czterdziestolecia iławskiego Zakładu Komunikacji Miejskiej miały kilka uroczystych akcentów. Tego dnia nie zapomniano o pracownikach - byłych i obecnych.

W ostatnich latach iławski ZKM przeszedł wiele zmian. Kupiono nowe autobusy, w tym nowe. Wprowadzono nowe rodzaje biletów i linii oraz aplikacje mobline.

ZKM Iława świętował swoją 40. rocznicę powstania. Z tej okazji zorganizowana została uroczystość podsumowująca minione lata działalności spółki, podczas której burmistrz Dawid Kopaczewski wręczał na ręce obecnego prezesa Romana Smolińskiego i pracowników gratulacje i podziękowania. Podziękowania skierowanie były także do byłych prezesów, kierowników i emerytowanych pracowników, którzy przez wiele lat tworzyli potencjał firmy.

Uroczystość jubileuszowa była okazją do podsumowań i podziękowań dla tych wszystkich, którzy swoją pracą i zaangażowaniem mieli wpływ na obecny kształt firmy i jej pozytywny wizerunek.

Wręczono medale Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej "Za wieloletnią pracę dla komunikacji miejskiej".

Otrzymali je: Bożena Krawiecka (złoty), Sławomir Jarzębowski (złoty), Maria Lepianka (srebrny), Jan Suszyński (srebrny), Eugeniusz Trzciński (srebrny), Edward Kopeć (brązowy), Tomasz Nazaruk (brązowy).

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie skończył 67 lat

QUIZ osobowości. Jakim typem osobowości jesteś?

Pytanie 1 z 9
Czy można Ci zaufać?