rowerzysta

i

Autor: unsplash zdjęcie ilustracyjne

wyprawy rowerowe

Iławski PTTK organizuje Międzypokoleniową Sztafetę Turystyczną połączoną z poszukiwaniami

2023-09-18 12:29

ZG PTTK w tym roku organizuje po raz kolejny Międzypokoleniową Sztafetę Turystyczną. Oddział Iława postanowił przyłączyć się do tego przedsięwzięcia. Zapraszamy wszystkich cyklistów w dniu 23 września na wycieczkę rowerową połączoną z tzw "questem" (poszukiwaniem).

Trasa wycieczki przebiegać będzie przez miejscowości: Kamionka, Ząbrowo, Szymbark , Starzykowo, Piotrkowo, Januszewo. W miejscowości Januszewo rozwiążecie quest i wyruszycie w drogę powrotną do Iławy przez Solniki, Piotrkowo, Strarzykowo, Gardzień.

Długość trasy około 43 km. Nawierzchnia: asfalt, szuter, piasek.

Napoje o raz konsumpcję uczestnik zabezpiecza we własnym zakresie. Członkowie PTTK z opłaconą składką członkowską są ubezpieczone przez organizatora, pozostałe osoby ubezpieczają się ewentualnie we własnym zakresie.

Udział w wycieczce jest bezpłatny, lecz organizator prosi uczestników o zgłoszenie się w iławskim PTTK telefoniczne lub przez email: poczta@ilawa.pttk.pl, celem przygotowania odpowiedniej ilości zestawów do zabawy.

Spotykacie się w sobotę (23.09.2023) o godzinie 10.00 na parkingu leśnym, przy ścieżce edukacyjnej nad jezioro Silm, skąd wyruszycie w trasę. Każdy uczestnik otrzyma drobny upominek z ZG PTTK w Warszawie.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres ilawa@eska.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Gęś Pipa podbija polski internet!

Quiz. Jesteś ekspertem w temacie motoryzacji? Znasz wszystkie te marki?

Pytanie 1 z 12
Zacznijmy od czegoś prostego. Jaka marka posiada takie logo?