łóżko pixabay

i

Autor: Free-Photos - Pixabay

Iławska policja: Włamał się do hotelu i wyczerpany zasnął pod kołdrą

2020-11-06 11:15

To był "skok" na hotelowe łóżko w Iławie. Aż 15 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który włamał się do pokoju jednego z iławskich hoteli, po czym przysnął na łóżku. Teraz włamywaczowi-śpiochowi grozi zasypianie w więziennej pryczy. Więcej o tym czytaj na ESKA Iława.

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o włamaniu do iławskiego hotelu. Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce ustalili, że sprawca po wybiciu szyby wszedł do jednego z pokoi hotelowych. Kiedy okazało się, że nie ma rzeczy będących w jego zainteresowaniu, położył się na łóżko, po czym w nim zasnął.

Czy jesteś dobry w łóżku?

Pytanie 1 z 11
Czy robiłeś to w miejscach publicznych?

To musiało być naprawdę wygodne łóżko, bo przybyli na miejsce policjanci zastali jeszcze 58-latka śpiącego pod kołdrą. Zatrzymali sprawcę włamania i przetransportowali do iławskiej jednostki policji. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów mężczyźnie. Kodeks karny za samą kradzież z włamaniem w warunkach tzw. „recydywy” (czyli powrotu do przestępstwa w ciągu 5 lat od odbycia co najmniej 6 miesięcy kary pozbawienia wolności, za umyślne przestępstwo podobne do przestępstwa, za które już był skazany) przewiduje karę nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Wyrok na bydlaka, który gwałcił córkę