Iławska policja szukała 30-latka. Mężczyzna się odnalazł, jego marihuana również

2022-09-20 11:50

Policjanci podczas realizowania swoich zadań służbowych, zatrzymali kolejną osobę ukrywającą się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna nie tylko szukany był do odbycia kary pozbawienia wolności ale również posiadał w domu marihuanę.

W czwartek (15.09.2022 r.) policjanci iławskiego wydziału kryminalnego podczas czynności służbowych ustalili miejsce przebywanie 30 – latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Funkcjonariusze posiadając zarządzanie ustalenie miejsca pobytu i osadzenie w zakładzie karnym sprawdzali różne adresy, pod którymi mógłby przebywać poszukiwany mężczyzna.

W trakcie czynności okazało się, że mieszkaniec gminy Zalewo może być w domu. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce gdzie potwierdzili uzyskane informację. Policjanci zatrzymali mężczyznę ale za nim przewieźli go do zakładu karnego sprawdzili jego miejsce zamieszkania.

Okazało się, że 30 – latek tylko był szukany przez iławski sąd ale również posiadał w domu marihuanę oraz krzak konopi. Mieszkaniec gminy Zalewo został przetransportowany do więzienia gdzie spędzi 92 dni a w między czasie będzie musiał się wytłumaczyć z posiadanych narkotyków.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii art. 62 mówi, że: "Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."

QUIZ. Sekrety kobiety. Czy wiesz, co to za przedmioty i pojęcia? Panowie - nie ośmieszcie się!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Najpopularniejszy na świecie jesienny długi płaszcz z paskiem nazywa się:
Sekrety kobiety. Czy wiesz, czym są te przedmioty? Panowie - nie ośmieszcie się
Klar potrafił ratować tonące osoby. Wyjątkowy pies odszedł na wieczną służbę

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!