kobiety

i

Autor: pixabay.com

Zdrowie i uroda

Iławianko zadbaj o swoje zdrowie - zachęca dyrekcja iławskiego szpitala

2024-03-11 15:24

Zapraszamy na darmowe wykłady mające na celu podniesienie świadomości, edukację oraz profilaktykę kobiecych chorób nowotworowych. Spotkanie odbędzie się 16 marca o godzinie 10.00 w Sali Sesyjnej w Starostwie Powiatowym

W naszym programie przewidujemy inspirujące wykłady, praktyczne warsztaty oraz porady z zakresu urody i zdrowia - piszą organizatorzy. - Nasze holistyczne podejście ma na celu dotarcie do różnych grup kobiet, inspirując je do dbania o zdrowie na wielu płaszczyznach życia.

  • 10:00 Przywitanie uczestników spotkania.  
  • 10:30 Anna Hencka-Zyser  – Jak być Kobietą XXI wieku i nie zwariować. ABC emocji. Jak sobie z nimi radzić, jak podkreślić swoją Kobiecość, jak przestać się bać?  Wykład warsztatowy.
  • 11:30 Dorota Morawska –  Czas na profilaktykę. Jak zbadać swoje ciało? Co powinnaś wiedzieć na temat kalendarium profilaktycznego Kobiet mając lat 20,30, 40,50,60, 70   Fakty i mity dotyczące profilaktyki!
  • 12:15 przerwa kawowa na networking 
  • 12:30  mgr Sylwia Jędrychowska – Jak podkreślić swoje naturalne piękno!  Sekrety urody, jak zadbać o siebie w gabinecie, co możesz zrobić dla siebie w domu, by cieszyć się zdrową i piękną skórą. 
  • 13:30 Prezentacje Sponsorów i Partnerów. Konkurs z nagrodami
  • 14.00 Zakończenie spotkania

Prelegentki:

mgr ANNA HENCKA-ZYSER

Psychoonkolog, psychotraumatolog, coach, mówca, wykładowca akademicki. Doktorantka Uniwersytetu Apsley w Wielkiej Brytanii. Jest autorką wielu publikacji wydawnictwa książkowego, e-booków i podcastów. Twórczyni ogólnopolskich kampanii profilaktyczno-zdrowotnych, laureatka nagrody Wprost „Wizjoner Zdrowia 2023”. Pracuje warsztatowo z pacjentkami Fundacji Spa for Cancer, wspierając je przez proces diagnozy, choroby i powrotu do nowego, pełniejszego życia. 

DOROTA MORAWSKA

Pielęgniarka onkologiczna, pacjentka po podwójnej chorobie onkologicznej, wykładowczyni akademicka. Współautorka książki „Pomóc Ci? W drodze po zdrowie”. Ekspertka zdrowia w programach profilaktycznych. Ambasadorka Zdrowia. Prelegentka i autorka programu profilaktycznego „K jak Kobieta”.

mgr SYLWIA JĘDRYCHOWSKA

Kosmetolog z 18-letnim doświadczeniem. Prowadzi gabinet kosmetyczny w Iławie, specjalizując się w holistycznym podejściu do terapii skóry twarzy, w tym walki z przebarwieniami, trądzikiem oraz zdrowym starzeniem się skóry. Jest również specjalistką terapii blizn i onkokosmetologią.

Szczegóły i rejestracja.

Roksana Węgiel uderza w byłego managera i rozpływa się nad Dagmarą

Pamiętasz przygody czwórki chłopców z Miasteczka South Park?

Pytanie 1 z 10
"Miasteczko South Park" to popularny przed laty serial. Jak na imię mieli główni bohaterowie?