mikołaj za kratami

i

Autor: pixabay.com

Iławianka nie miała pieniędzy na prezenty. Postanowiła więc je ukraść

2020-12-16 14:09

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkance Iławy. Kobieta ukradła kosmetyki wykorzystując chwilową nieuwagę pracowników sklepu.

Oficer dyżurny został poinformowany o kradzieży przez pracowników jednego ze sklepów kosmetycznych w Iławie - wyjaśnia Joanna Kwiatkowska, rzecznik iławskiej policji. - Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Okazało się, że sprawczyni wykorzystując chwilową nieuwagę pracowników sklepu ukradła kosmetyki za prawie 600 zł. Jak ustalili funkcjonariusze moment kradzieży został zarejestrowany za pomocą kamer sklepowego monitoringu. Dzięki temu policjanci zatrzymali 29-latkę i odzyskali skradzione kosmetyki. Iławianka przyznała się do winy. - Oświadczyła, że do takiego kroku zmusiła ją trudna sytuacja finansowa i zbliżające się święta - podsumowuje rzecznik. - Chciała podarować kosmetyki najbliższym, a nie miała na to potrzebnych funduszy. Kodeks karny za kradzież przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. Mieszkanka Iławy w najbliższym czasie ze swojego zachowania będzie tłumaczyła się przed sadem.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Hybrydy to nie tylko Toyota - QUIZ

Pytanie 1 z 16
Pierwsze hybrydowe auto zostało zaprezentowane w roku:
Co zrobić, by choinka długo stała? Ogrodnik podpowiada