pomoc

i

Autor: arch. prywatne

Iławianin spadł z 5 metrów. Cudem ocalał. Teraz jego mama prosi o pomoc

2023-02-06 14:10

Jedna chwila może zmienić wszystko, jedna sekunda potrafi zaważyć na całym życiu. Tak tez było w naszym przypadku, mój syn Piotr wyszedł tylko do pracy... - pisze w wzruszającym liście Jadwiga Lewandowska z Iławy.

3 stycznia Piotr Lewandowski spadł z dachu z wysokości około 5 metrów. W ciężkim stanie został zabrany śmigłowcem do szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie, gdzie rozpoczęła się jego dramatyczna walka o życie. Piotr, cudem przeżył. Przebywał pod respiratorem.

Każdego dnia odwiedzaliśmy syna i modliliśmy się żeby do nas wrócił - pisze matka. - Dzięki Bogu tak się stało, ale upadek nie dał o sobie zapomnieć.

Wskutek zdarzenia Piotr doznał urazu wielonarządowego , urazu głowy z masywnym stłuczeniem i obrzękiem mózgu, ostrej niewydolności oddechowej, urazu trzustki, urazu kręgosłupa piersiowego, licznych złamań żeber, stłuczenia płuc. Piotr nadal przebywa na OIOM-ie w szpitalu w Iławie. Nadal przebywa w śpiączce. Musi zostać skierowany do ośrodka opiekuńczo-rehibilitacyjnego. Wymaga całodobowej opieki.

- Bardzo proszę o pomoc! Martwię się co będzie dalej czy starczy nam na to niezwykle kosztowne leczenie ... - apeluje matka Piotra. - Twoja pomoc będzie dla nas niczym koło ratunkowe - niezbędne na otwartym morzu.

Zbiórka trwa na portalu pomagam.pl.

Pieniądze to nie wszystko - Grzegorz Puda

QUIZ. "Zjedz mięso, zostaw......" Dokończ powiedzonka

Pytanie 1 z 13
Nie siadaj na rogu stołu, bo zostaniesz ...