plakat

i

Autor: arch. organizatora

Iława: Prawie 80 spraw urzędowych załatwisz online

2022-05-12 15:12

Bez konieczności wychodzenia z domu, oszczędzając czas i energię na inne działania. Wejdź na stronę www.portal.miastoilawa.pl, przekonaj się jak łatwe i bezproblemowe może być załatwianie spraw urzędowych.

Urząd Miasta Iławy dzięki realizacji projektu Cyfrowy Przyjazny Urząd oddaje kolejne narzędzie komunikacji elektronicznej z mieszkańcami Iławy. Od teraz złożenie wniosku o wycinkę drzew, krzewów, czy wydanie zgody na zajęcie pasa drogowego, czy też zarejestrowanie lub wyrejestrowanie psa nie wymaga wizyty w urzędzie, wystarczy skorzystać z funkcjonalności, jakie daje portal mieszkańca.

Jak to działa?

  • Wchodzimy na stronę  Portalu,
  • Rejestrujemy się automatycznie wykorzystując Profil Zaufany. Jeśli go nie posiadamy, wypełniamy formularz rejestracyjny.
  • Uwaga! Rejestracja przez formularz wymaga jednorazowej wizyty w urzędzie, w celu potwierdzenia swoich danych.Portal Mieszkańca to także wgląd do swoich należności oraz możliwość zapłaty podatku online. Co ważne, z portalu mieszkańca można korzystać wykorzystując aplikację mobilną lub przeglądarkę internetową.

- Portal mieszkańca to już czwarta e-usługa wprowadzona w ramach realizacji Projektu Przyjazny Cyfrowy Urząd - mówi burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski. - Do dyspozycji naszych mieszkańców oddaliśmy już portal Iławskiego Budżetu Obywatelskiego oraz portal ilawa.esesja.pl, dzięki któremu mieszkańcy mogą obserwować pracę Rady Miejskiej w Iławie, a także erejestracja.miastoilawa.pl, za której pośrednictwem możemy umówić wizytę w urzędzie na konkretny dzień i godzinę.

Cleo, Szpak, Viki Gabor i inni oceniają szanse Krystiana Ochmana na Eurowizji

Znasz te zabytki? Sprawdź, czy wiesz skąd pochodzą [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Największy zamek na świecie pod względem powierzchni znajduje się w: