motomikolaj

i

Autor: arch. organizatora

Iława: Baw się z Mikołajami na motorach i pomagaj bezdomnym psiakom

2022-12-08 15:08

To już iławska tradycja, że w grudniu iławscy fani motoryzacji organizują świąteczną imprezę charytatywną. W tym roku robią to już po raz 10-ty.

W tym roku iławianie z Team Extreme połączyli siły z lubawską grupą Magic Old Cars. Więc pojawią się nie tylko Mikołaje na dwóch, ale i czterech kółkach. Zaprasza w niedzielę od 11 do 14 pod Galerię Jeziorak.

- Podczas imprezy będziemy zbierali datki, rzeczy i karmę dla iławskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt - mówi Dariusz Ziółkowski z Team Extreme. - Dlatego jest dopisek PAKA DLA ZWIERZAKA. Na adopcję czeka kilkadziesiąt psów. Promujemy więc także hasło "nie kupuj - adoptuj". Czynnie wspiera nas Galeria Jeziorak i oczywiście wolontariusze i pracownicy ze schroniska. Nie zabraknie słodyczy dla najmłodszych, pięknych motocykli, psiaków i innych atrakcji.

Będzie można zrobić sobie zdjęcia na świątecznie przystrojonych motocyklach i samochodach. Wziąć udział w licytacji atrakcyjnych fantów jak np. książka Krzysztofa Skiby, podpisana i podesłana przez autora, ale także pluszaków czy kalendarzy z psiakami. Będzie można także obejrzeć psią groomerską metamorfozę, którą przeprowadzi Agnieszka Kowalska. Na tych, którzy zdecydują się na adopcję psa czekać będą także interesujące upominki od sponsorów.

Def Leppard zaprasza na koncert w Polsce! / Eska Rock

QUIZ. Podajemy tylko fragment przysłowia! Wiesz, jakiego słowa brakuje?

Pytanie 1 z 10
"Polegać jak na ..."