soundlake plakat2 banner

i

Autor: mat organizatora Gwiazdy ambitnego popu już w sobotę wystąpią w Iławie na 2. Soudlake Festival

Gwiazdy ambitnego popu już w tą sobotę wystąpią w Iławie

2021-08-26 11:12

Druga edycja wyjątkowego przedsięwzięcia muzycznego o nazwie Soundlake Festival w Iławie zgromadzi na scenie Króla, Pawbeats Orchestra i duet Karaś/Rogucki. Pierwsza okazała się prawdziwym hitem. Organizator, Iławskie Centrum Kultury, spodziewa się podobnego rezultatu również w tym roku.

Impreza odbędzie się w amfiteatrze miejskim 28 sierpnia. Poczatek o godzinie 19:00.

- Festiwal zostanie zorganizowany nad zjawiskowym i malowniczym jeziorem Jeziorak - mówi Lidia Miłosz, dyrektor ICK. - . To doskonała okazja do zdobycia nowych muzycznych doświadczeń oraz komfortowego wypoczynku w bliskim otoczeniu przyrody. Soundlake Festival to wydarzenie o rodzinnym i przyjacielskim charakterze. Festiwal zyskał popularność nie tylko w Iławie, ale w wielu zakątkach całej Polski. Jeśli ktoś chciałby obcować z dobrą muzyką i niepowtarzalnym klimatem, a przy okazji udanie wypocząć powinien pojawić się 28 sierpnia w Iławie.

W Iławie pojawią się Karaś/Rogucki, Król i Pawbeats Orchestra z gośćmi. Prowadzącymi będą: Aleksandra Grysz i Damian "Czapa" Majewski W strefie chillout zabawę rozkręcać będzie: grabek! Na terenie imprezy będzie można kupić pamiątkową festiwalową koszulkę. Będzie również moc atrakcji dla najmłodszych gości. Na spragnionych głodomorów czekać będzie strefa gastronomiczna z ogródkiem piwnym ;) 

Zainteresowanych biletami odsyłamy tutaj.

plakat

i

Autor: arch. organizatora
Edyta Górniak wyciąga rękę do Dody i do Dariusza Krupy

Quiz o samochodach z ZSRR

Pytanie 1 z 13
Na jakim radzieckim samochodzie bazowała FSO Warszawa?