kobieta z alko

i

Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

kroniki policyjne

Gmina Iława: Pijana opiekowała się trójką dzieci. Doniósł jej były

2023-07-27 13:52

Przed sądem rodzinnym i nieletnich odpowie 41-letnia kobieta, która będąc pod wpływem alkoholu "opiekowała się" trójką swoich dzieci. Kobieta miała ponad pół promila alkoholu w organizmie. Policjantów o wszystkim poinformował jej były partner.

Kiedy oficer dyżurny odbiera kolejny telefon nigdy nie wie kogo usłyszy po drugiej stronie. Tym razem okazało się, że z prośbą o pomoc zadzwonił mężczyzna.

Oświadczył, że jego była partnerka jest prawdopodobnie pod działaniem alkoholu i opiekuje się trójką dzieci. Funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres gdzie potwierdzili informację. Wstępne badanie stanu trzeźwości wskazało ponad pół promila alkoholu w organizmie. Kobieta oświadczyła, że wypiła trzy piwa smakowe. W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że mieszkanka gminy Iława "opiekowała się" trójką swoich dzieci w wieku od 5 do 16 lat.

Funkcjonariusze przekazali dzieci pod opiekę trzeźwemu dziadkowi.

41-latka w najbliższym czasie ze swojego zachowania będzie musiała się tłumaczyć przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres ilawa@eska.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Okuliści przywrócili widzenie pacjentce. Pierwsza taka operacja w Polsce!

Czy jesteś dobrym kierowcą? Na te pytania musisz znać odpowiedź!

Pytanie 1 z 10
Z jaką prędkością maksymalną mogą poruszać się samochody osobowe na autostradzie?
Autostrada A4