cheerleaderki

i

Autor: pixabay.com

Głosuj na "jedynkę" z Iławy! Szkoła chce mieć cheerleaderki

2022-07-19 14:05

Szkoła Podstawowa nr 1 z Iławy zgłosiła dwa pomysły do konkursu "Każdy dzień na medal". Żeby zdobyć pieniądze na ich realizację, muszą mieć najpierw jak najwięcej głosów.

Konkurs organizuje Procter & Gamble. Wybrana szkoła, która zdobędzie najwięcej głosów, uzyskać środki pieniężne na projekt promujący aktywność fizyczną wśród uczniów. Mowa o dofinansowaniu w wysokości nawet 60 tysięcy złotych! Szkołą Podstawowa nr 1 w Iławie złożyła swoje dwa pomysły.

Pierwszy projekt, pod hasłem "Bliżej siebie", skierowany jest zarówno do społeczności uczniowskiej, jak i do społeczności lokalnej. Będzie miał formę 4 spotkań. Spotkania będą miały na celu wzmocnienie więzi rodzinnych, koleżeńskich, propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Realizacja projektu - na zasadzie escape roomów. Będzie to połączenie wiedzy teoretycznej oraz konkurencji sportowych.

Drugi projekt to Pierwsza szkolna akademia cheerleaderek. Projekt zakłada otwarcie pierwszej w szkole i co za tym idzie pierwszej w mieście Akademii Cheerleaderek. Pieniądze zostałyby wydane na zakup strojów, pomponów, sprzętu nagłaśniającego do treningów itp. Byłoby to więc promowanie działalności artystycznej, sportowej oraz edukacyjnej dzieci i młodzieży poprzez podnoszenie sprawności ruchowej.

Z województwa warmińsko-mazurskiego w kategorii szkół miejskich złożono tylko sześć projektów, więc iławska "jedynka" ma duże szanse na zwycięstwo.Każdy użytkownik może oddać jeden głos. Jak to zrobić? Szczegóły i głosowanie - na stronie konkursu. Głosowanie trwa do 4 sierpnia.

Z każdego województwa zostaną wyłonione 2 zwycięskie projekty: po jednym zwycięskim projekcie z kategorii szkół z gmin wiejskich i wiejsko-miejskich oraz po jednym zwycięskim projekcie z kategorii szkół z gmin miejskich. Ponadto w ramach trzeciej kategorii zostanie wyłoniony jeden ogólnopolski zwycięzca w kategorii szkół pod patronatem olimpijczyków polskich. Łącznie zostaną wybrane 33 szkoły, a listę zwycięzców organizator ogłosi do 9 sierpnia.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Olsztyńskie cheerleaderki odniosły wielki sukces w krajowych mistrzostwach

QUIZ. Trudne hasła z krzyżówek. 5 punktów to nie wstyd!

Pytanie 1 z 10
Ma żeberka ze stali?