gks wikielec zmiana trenera

i

Autor: GKS Wikielec GKS Wikielec zmienia trenera po dwóch kolejkach rundy wiosennej

GKS Wikielec zmienia trenera po dwóch kolejkach rundy wiosennej

2021-04-13 9:04

W poniedziałek (12.04) władze III ligowego GKS Wikielec poinformowały o zmianie trenera. Drużynę będzie trenował, podobnie jak w Jezioraku Iława - aktualnie grający w zespole zawodnik.

W poniedziałek (12.04) po południu zarząd GKS Wikielec postanowił zakończyć współpracę z trenerem Wojciechem Tarnowskim. Główną przyczyną były niesatysfakcjonujące wyniki w ostatnich meczach drużyny z Wikielca.

Stanowisko nowego trenera powierzono doświadczonemu piłkarzowi Łukaszowi Suchockiemu posiadającemu stosowne uprawnienia trenerskie. Wojciech Tarnowski był trenerem GKS Wikielec od czerwca 2019 roku.

- Dotychczasowego trenera zastąpi na tym stanowisku Łukasz Suchocki-aktualnie zawodnik GKS-u. Będzie to jego pierwsza praca w formie trenera pierwszej drużyny seniorskiej [...] Trenerowi Tarnowskiemu dziękujemy za awans do III ligi i godne reprezentowanie na poziomie III-ligowych drużyn oraz życzymy dalszych sukcesów na ławce trenerskiej - czytamy na fp GKS Wikielec

W ostatnim meczu 2. kolejki spadkowej grupy III ligi GKS Wikielec przegrał z Concordią Elbląg 3:4. W pierwszym meczu rundy wiosennej GKS początkowo zremisował z Bronią Radom 2:2, ale po decyzji łódzkiego PZPN wygrał 3:0 walkowerem, przez nieregulaminową zmianę zawodników w drużynie przeciwnej.

Następne spotkanie już 17 kwietnia o 15:00 z Ursusem Warszawa. (akt. Spotkanie zostało przeniesione na 19 maja (środa) godz. 16:00. Powód zły stan boiska.)

Sonda
Czy wakacje 2021 roku zamierzasz spędzić za granicą?
Maturzyści przygotowują się do matury. To już ostatnia prosta