jedzenie

Food Truck Festivals w Iławie. Kulinarna podróż po smakach świata!

2023-04-14 15:00

Budki z jedzeniem ze smakami z całego świata znów przyjadą do Iławy. Ta impreza co roku przyciąga tłumy miłośników jedzenia. Food Truck Festivals Iława już w ten weekend, w dniach 14-16 kwietnia!

Restauracje do Iławy przyjadą nie po raz pierwszy, ale w tym roku, zmienił się główny organizator objazdowego wydarzenia. Sprawdzamy więc, na jakie smaki możemy liczyć w tym roku w Iławie!

- Główne założenie jest takie by spotkać się ze znajomymi, z rodzinami, na świeżym powietrzu. Bo na zewnątrz, przy wiosennej aurze, jedzenie smakuje zupełnie inaczej! - mówi i zaprasza Bartłomiej Zając - Do Iławy przyjadą Burgery, Burrito i Quesadillas, Churrosy, Owoce w czekoladzie, Frytki Belgijskie, Pad Thai, Hotdogi, Kurczaki, Pastrami, Greckie pity, Szaszłyki, Pierożki Dim-Sum, będzie też lemoniada, napoje dla dorosłych oraz muzyka. Zapraszamy do skosztowania smaków z różnych zakątków świata przy okazji spaceru, przejażdżki samochodem, na rowerach, hulajnogach czy rolkach - zaprasza organizator.

Food Truck Festivals w Iławie rozstawi się przy iławskim basenie na ul. Biskupskiej. Foodtrucki będą otwarte dla was przez 3 dni:

  • w piątek (14.04) g. 15'-21'
  • w sobotę (15.04) g. 12'-21'
  • w niedzielę (16.04) g. 12'-19'

Imprezie patronuje Radio Eska!

Food Truck Festivals w Iławie 2023

i

Autor: materiały organizatora