elfy

i

Autor: Teatr Kultureska

Elfy szaleją online. Zrób prezent dziecku i zaproś je do domu na Mikołajki

2020-12-04 14:46

Centrum Kultury w Ostródzie serdecznie zaprasza wszystkich widzów, małych i dużych na mikołajkowy spektakl on-line „TRZY ELFY” w wykonaniu Teatru Kultureska z Krakowa. Będzie można go obejrzeć tylko 6 grudnia.

Przygody psotnych Elfów, ich trzymająca w napięciu historia, pełna żartów, zabawnych scen, a przede wszystkim pięknych piosenek, staną się wspaniałym mikołajkowym prezentem dla całej rodziny i cudownym relaksem - piszą organizatorzy. - To spektakl o świątecznej tematyce w wykonaniu Teatru Kultureska, oparty na autorskim scenariuszu. Przeniesie widzów na rozśpiewany i roztańczony biegun północny, dzięki bajkowej świątecznej scenografii i kostiumom. Spektakl przesycony jest autorską świąteczną muzyką i wyjątkowymi efektami scenicznymi. Zawiera wychowawczy morał i tłumaczy dzieciom, dlaczego nie warto być niegrzecznym. Gwarantujemy 60 minut dobrej zabawy, które mogą doprowadzić widzów do łez… ze śmiechu!

O czym opowiada sztuka? Elf Edek, Elf Ela i Elf Ewa – to zgrana mikołajowa brygada, której zawsze udaje się przygotować święta na tip top! Biegun północny pęka od prezentów, strojne choinki oświetlają okolicę, a Mikołaj udaję się na odpoczynek przed nocną podróżą dookoła świata… Czy coś może zmącić tę wyjątkową świąteczną atmosferę? Czy w jedną godzinę można zrujnować rok przygotowań? Co by się stało, gdyby Elfy od święta postanowiły napsocić? Oj, niedobrze… Elfne Psoty wróżą kłopoty!

Spektakl będzie dostępny przez link: klikLink będzie AKTYWNY TYLKO 6 GRUDNIA, przez cały dzień, o dowolnej porze.

Wigilia 2020 coraz bliżej! Sprawdź, co zaskoczy Cię w te święta [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Która okazja do świętowania jest najlepsza?
Muniek Staszczyk - wywiad