Duży pożar domu w Miłomłynie [ZDJĘCIA]

2023-01-04 14:46

Nowy Rok rozpoczął się pracowicie dla strażaków powiatu ostródzkiego. W dniu 3 stycznia w miejscowości Miłomłyn doszło do pożaru domu wielorodzinnego.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło 3 stycznia o godzinie 13:30. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Ostródzie oraz Ochotniczych Straży Pożarnych z Miłomłyna, Liwy i Bynowa.

Na miejsce akcji przybył także Komendant Powiatowy PSP mł. bryg. Łukasz Jasiński. Strażacy zastali na miejscu rozwinięty pożar dachu, a ogień wydostawał się na zewnątrz budynku. Mieszkańcy domu zdołali się ewakuować i nie odnieśli obrażeń.

Strażacy podali z gaśniczych linii wężowych wodę na palący się dach. Wykorzystali do tego drabiny przystawne oraz drabinę mechaniczną. Wewnątrz domu panowało duże zadymienie i strażacy musieli pracować w aparatach ochrony układu oddechowego. Niezbędna była rozbiórka części spalonego dachu. Po ugaszeniu pożaru strażacy zabezpieczyli budynek plandekami.

Odlotowa kamienica w stolicy! Takiej iluminacji nie widzieliście

Te warzywa nie są bardzo popularne. rozpoznaj 10 mniej znanych warzyw

Pytanie 1 z 10
To warzywo to:
Ciecierzyca pospolita

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl