policja iława

i

Autor: KPP Iława

Czekał z kwiatami na dziewczynę. Zamiast ukochanej zjawiła się policja

2020-08-20 14:07

W ręce policjantów z iławskiej komendy policji wpadło kolejnych trzech poszukiwanych. Pierwszy z mężczyzn szukany był za narkotyki, drugi za oszustwa, a trzeci za niepłacenie alimentów.

Policjanci z Susza zatrzymali 41 – latka. Funkcjonariusze podczas wypełniania dokumentacji w komisariacie usłyszeli krzyki. Natychmiast wybiegli na zewnątrz gdzie zauważyli znanego im z wcześniejszych interwencji a zarazem poszukiwanego mężczyznę. Jak tylko zobaczył policjantów zaczął uciekać. Funkcjonariusze po krótkim pościgu zatrzymali mężczyznę Miał przy sobie amfetaminę. Był poszukiwany by odsiedzieć wyrok za narkotyki.

Iławscy policjanci z zespołu do spraw poszukiwań zatrzymali natomiast 46 – latka. Mężczyzna miał odsiedzieć wyrok za oszustwa. Ustalono, że lubawianin przebywa w Iławie.  Umówił się na randkę z partnerką w jednym z lokali gastronomicznym nad Małym Jeziorakiem. Miał nawet dla niej kwiaty. Wcześniej od kobiety zjawili się jednak policjanci. Zatrzymali poszukiwanego i randka będzie musiała poczekać dwa lata. 46-latek jest już bowiem w więzieniu.

Kolejnego poszukiwanego policjanci zatrzymali w miejscu zamieszkania. Jak się okazało szukany przez iławski sąd 53 – latek z domu wychodził w godzinach porannych a wracał późnym popołudniem gdyż pracował dorywczo. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i odwieźli do iławskiego więzienia, gdzie spędzi najbliższe 45 dni za niepłacenie alimentów.

Mandat za głośne przeklinanie i palenie na plaży? Sprawdź, czego nie można nad wodą

Pytanie 1 z 10
Czy można zrobić grilla na plaży publicznej?
Akcja przypominająca o maseczkach w galeriach handlowych