Brzozie Lubawskie: Zmasakrowane samochody, sprawca pijany

2021-12-16 11:50

Nowomiejscy policjanci pracowali przy niebezpiecznym zdarzeniu drogowym, które spowodował nietrzeźwy kierujący. 34-latek kierujący Renault Masterem najechał na tył Citroena. Był kompletnie pijany!

Do zdarzania doszło w środę (15.12.2021r.) ok 15:30 w Brzoziu Lubawskim. Policjanci z drówki pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że mężczyzna kierujący Renault Master, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego najechał na tył Citroena, który wykonywał manewr skrętu w lewo.

W trakcie wykonywania czynności funkcjonariusze wyczuli od sprawcy tego zdarzenia zapach alkoholu. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że mieszkaniec powiatu nakielskiego ma w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Ponadto nie posiada on uprawnień do kierowania autem. Zostało mu ono zatrzymane za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Teraz 34-latek ze swego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka kara finansowa. Nie uniknie on także odpowiedzialności za spowodowanie kolizji i jazdę bez wymaganych uprawnień.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

W formie 24 - Ile kalorii mają potrawy wigilijne

Święta Bożego Narodzenia 2021 - kultowe teksty, które mówi się przy stole

Pytanie 1 z 8
Więcej tego...