Zabezpieczone narkotyki w garażu w Suszu

i

Autor: KPP Iława

Breaking Bad po susku. Narkotyki w garażu, otworzyli policji z nożem w ręku

2023-01-17 13:03

Suscy policjanci podczas patrolu miasta jadąc jedną z lokalnych ulic, z jednego z garaży usłyszeli odgłosy kłótni. Funkcjonariusze natychmiast podeszli do budynku.

Drzwi interweniującym policjantom, po chwili otworzył młody mężczyzna, trzymający w dłoni nóż. Bardzo zdziwił się obecnością policjantów.

Kiedy funkcjonariusze weszli do środka wewnątrz garażu zastali kolejnych dwóch młodych mieszkańców powiatu iławskiego, a na środku stojący stół z wagą oraz znajdujący się na nim biały proszek.

Funkcjonariusze zatrzymali 20–latka i jego dwóch kolegów. Badanie narkotestem wskazało, że na wadze była amfetamina. W trakcie dalszych czynności okazało się, że mężczyźni mieli przy sobie jeszcze po kilka zawiniątek z białym proszkiem.

Mieszkańcy powiatu iławskiego zostali przetransportowani do policyjnej celi. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów.

W myśl Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii art. 62. 1. Mówi, że „Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do 3 lat”.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Koncerty w Polsce - LUTY 2023. Które gwiazdy warto zobaczyć?

Quiz. Good morning America! Co jada się w kraju za wielką wodą?

Pytanie 1 z 15
Potrawa, którą zajadał się Kevin, kiedy został sam w domu, to: