pieniądze/banknoty

i

Autor: Materiały prasowe

Brałeś udział w iławskiej loterii podatkowej? Trzymaj rękę na pulsie, przed nami losowanie

2022-06-02 14:52

Już w przyszłym tygodniu poznamy laureatów pierwszej iławskiej loterii podatkowej. 6 czerwca w ratuszu miejskim komisja rozlosuje spośród wszystkich zgłoszeń laureatów: nagrody głównej, czyli 7000 zł oraz trzech nagród dodatkowych po 1000 zł.

 Losowanie odbędzie się zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych, tj. przedstawienie danych wylosowanej osoby ograniczać się będzie do podania imienia, pierwszej litery nazwiska oraz trzech ostatnich cyfr numeru telefonu. Z wylosowanymi osobami organizator będzie kontaktował się telefonicznie.

- Chciałbym uczulić, aby  osoby, które wzięły udział trzymały rękę na pulsie. Po oficjalnym wylosowaniu zwycięzców podjęte zostaną bowiem trzy próby połączenia w ciągu dwóch dni, o różnych porach dnia. Jeśli wylosowana osoba nie odbierze telefonu, wówczas szansa na zwycięstwo przechodzi na pierwszą osobę z listy rezerwowej- komentuje burmistrz Dawid Kopaczewski.   

W przypadku odebrania telefonu i potwierdzenia danych, kolejnym krokiem będzie weryfikacja dokumentów osoby wylosowanej. Komisja będzie sprawdzać m.in. czy osoba wylosowana faktycznie rozliczyła  PIT w Urzędzie Skarbowym w Iławie.

Transmisję z losowania będzie można oglądać na oficjalnym profilu Iławy na Faceboooku.

C-BooL z ważną misją w teledysku Fight To Win. Mamy przedpremiery fragment! [TYLKO U NAS]

QUIZ. Czy znasz polskie powieści kryminalne? Nawet najwięksi fani mają problem z pytaniem numer 5

Pytanie 1 z 12
Na początek coś łatwego. Który z autorów stworzył prawniczkę Joannę Chyłkę?