Biegał z kanistrem i groził, że podpali mieszkanie!

i

Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

Biegał z kanistrem i groził, że podpali mieszkanie!

2021-12-23 10:33

Mężczyzna groził spaleniem swojemu rodzeństwu. Teraz jemu grożą 2 lata pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Kisielicach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Iławie prowadzili dochodzenie przeciwko 28 - latkowi.

Mundurowi zostali poinformowani o awanturze w jednym z domów w gminie Kisielice. Zgłaszająca dodała, że nietrzeźwy brat biega z kanistrem i grozi, że podpali mieszkanie.

Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce gdzie zatrzymali agresywnego 28 - latka. Policjanci ustalili, że to nie pierwsza awantura, podczas której mężczyzna znajdując się pod działaniem alkoholu groził swojej siostrze i bratu. Rodzeństwo w obawie o życie i zdrowie postanowiło o wszystkim poinformować policjantów.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu 28 – latkowi. W związku z powyższym Prokurator Prokuratury Rejonowej w Iławie zastosował wobec mieszkańca gminy Kisielice policyjny dozór, a funkcjonariusze postępowanie w tej sprawie zakończyli aktem oskarżenia.

Teraz ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania będzie się tłumaczył przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. OSTATNI poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej w 2021 roku. Jakim wynikiem zakończysz rok?

Pytanie 1 z 10
Główny bohater "Opowieści wigilijnej" Dickensa to...
Pijany kierowca BMW pędził S7 z prędkością 169 km/h