szpital

i

Autor: pixabay

Na sygnale

Awantura w iławskim szpitalu. Musiała interweniować policja

2023-12-20 16:19

Kara pozbawienia wolności grozi 34-latkowi, który zrobił awanturę w szpitalu po czym znieważył lekarzy oraz groził im uszkodzeniem ciała. K

We wtorek (19.12.2023 r.) kilka minut po 10:00 policjanci zostali poinformowani o awanturze w szpitalu. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Okazało się, że pacjent jednego z oddziałów wyzywa lekarzy oraz grozi im. W trakcie czynności policjanci ustalili, że jest to 34-latek, który kilka dni wcześniej został przywieziony z wypadku do szpitala.

Przypomnijmy w środę (13.12.2023 r.) mieszkaniec gminy Morąg jadąc toyotą uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Policjanci w trakcie czynności w aucie 34-latka znaleźli prawie 7 gramów marihuany i ponad 2 gramy amfetaminy. Wstępnie ustalili, że mieszkaniec gminy Morąg kierował samochodem pod wpływem marihuany, kokainy, amfetaminy i MDMA. Dlatego od mężczyzny została pobrana krew do badania. Okazało się, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania samochodem, ponieważ zostało mu wcześniej zatrzymane za przekroczenie dopuszczalnej liczby punktów. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie od pokrzywdzonych lekarzy. Okazało się, że mężczyzna podczas pobytu w szpitalu był agresywny wobec lekarzy, wyzywał ich używając słów wulgarnych, a także groził uszkodzeniem ciała. Dlatego o wszystkim zostali poinformowani policjanci. W związku z powyższym 34-latek usłyszał zarzuty.

Wybuch gazu w mieszkaniu w Rzeszowie

Szybkie podsumowanie wiedzy. Ten quiz rozrusza Twoje szare komórki

Pytanie 1 z 15
Kto jest autorem tomu wierszy "Pan Cogito"?