autobus iława

i

Autor: Public Transport Consulting

Autobus już ci w Iławie nie ucieknie. Pomoże specjalna aplikacja

2020-10-21 14:27

Nie wiesz, czy za chwilę przyjedzie autobus lub, czy już odjechał? Nie ma rozkładu jazdy lub nie wiesz, czy masz pędzić na przystanek czy też nie? Każdy z nas zapewne miał taką sytuację w życiu. Władze Iławy zdecydowały się pomóc w rozwiązaniu tego problemu. O szczegółach piszemy na ESKA Iława.

Do wyboru mamy dwie opcje korzystania z portalu informacji dla pasażera. Wersję mobilną mPasażer w postaci aplikacji na smartfony lub z wykorzystaniem tradycyjnej przeglądarki portal ePasażer.

Obie wersje dostarczają informacji o:

  • przystankach na terenie miasta,
  • najbliższych odjazdach,
  • planowanym rozkładzie jazdy,
  • umożliwiają zarządzenie ulubionymi przystankami.

Aplikacja posiada dodatkowo możliwość odczytywania kodu QR umieszczonego na przystanku, który wskaże godziny odjazdów. Nie trzeba zatem znać nazwy ulicy i przystanku, wystarczy posiadanie aplikacji mPasażer. Pod adresem www.ilawa.epasazer.pl znajduje się widok przystanków zlokalizowanych na terenie naszego miasta. Po wyborze interesującego nas miejsca możemy sprawdzić najbliższe godziny odjazdów lub cały rozkład. Bardziej szczegółowe informacje, otrzymamy, wybierając opcję Linie lub Przystanki, które znajdują się w górnym menu serwisu. Wówczas do dyspozycji będziemy mieli całe trasy oraz poszczególne przystanki z aktualnymi danymi na temat godzin odjazdów.

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to:
Groby aktorów "Świat według Kiepskich"