Rodzina Stefanowiczów z Susz: Beata, Maciej, Antek i Lucek

i

Autor: archiwum prywatne

WYDARZENIE CHARYTATYWNE

Antek z Susza zbiera na "nowe" oczka. Ty też możesz pomóc

2023-12-23 10:01

Chłopcy z Susza: Antek i Lucek urodzili się jako skrajne wcześniaki. Dziś mają już trzy latka. Niestety, tylko Lucek jest w pełni zdrowy i samodzielny. Antek potrzebuje pomocy. I to poważnej.

Już 29 grudnia o 17:30 w suskiej restauracji Warmianka odbędzie się charytatywny koncert kolęd i pastorałek. 

Jak apeluje współorganizatorka koncertu Magdalena Kassner Modrzejewska, tego dnia trzeba otworzyć serca na rzecz leczenia jednego z mieszkańców Susza, małego Antka. - To dar serca. Dzisiaj potrzebujemy my i jutro może wy? Podzielcie się z nami sercem! - zachęca.

Antek Stefanowicz jest starszym z bliźniaków (o niecałe dwie minuty). Ma zanik nerwu wzrokowego i porażenie mózgowe. Rodzice: Maciej i Beata, wkładają mnóstwo serca, by był jak najbardziej samodzielny. Już od dawna trwa rehabilitacja, jeśli chodzi o problemy ruchowe. Antek jest dzielny i robi niesamowite postępy.Najbliżsi chcą też zająć się oczami trzylatka, bo jest nadzieja na częściowy powrót wzroku. Ale potrzebne są jeszcze większe pieniądze. I tu wkracza armia "pomagaczy". Już trwają licytacje na popularnym portalu: https://zrzutka.pl/Pomagamy Antosiowi

Naszym gościem byli: Antoni Stefanowicz i jego tata Maciej. W studiu Radia Eska Iława mały Antek przez większość czasu spokojnie leżał w ramionach taty.

Antek Stefanowicz

i

Autor: eka
Posłuchaj: Antek zbiera na "nowe" oczka

Podczas koncertu wystąpią: Anna Sitnik z uczniami szkoły podstawowej w Suszu. Tego dnia nie zabraknie atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. Zwłaszcza dla najmłodszych prowadzone będą animacje, a dodatkową atrakcją ma być loteria fantowa.Wstęp biletowany, ale bez określonej kwoty. Cały dochód zostanie przekazany na konto zrzutki dla Antka Stefanowicza.

Koncert charytatywny

i

Autor: archiwum prywatne