Akcja Rossmanna - Pomagamy Jak Umiemy 2020. Iławianie też dołożyli do puli!

2020-12-23 14:06

Klientom Rossmanna pomaganie weszło w krew! Już od czterech lat: robiąc zakupy, pomagają. To pomaganie jest bardzo proste, bo wystarczy mieć aplikację Rossmann PL i chociażby skanować kod swojej karty w aplikacji robiąc zakupy, a punkty które w ten sposób zbieramy trafiają do wybranej organizacji.

Jak w latach minionych, tak i przy tegorocznym finale akcji - pod koniec roku punkty zmieniły się w tony pieluch, mydła czy karmy dla zwierząt.

Mieszkańcy Iławy i warmińsko-mazurskiego mieli do wyboru 9 organizacji z regionu:

  • Fundacja "Kocham Jaśka" w Ełku
  • Stowarzyszenie "Radość Serca" na rzecz Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Elblągu
  • Nowomiejskie Stowarzyszenie Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży "Błękitna Mila"
  • Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie
  • Stowarzyszenie "Przymierze-Ziemia Piska" z siedzibą w Piszu
  • Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych "Podaruj dziecku radość" w Giżycku
  • Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Koło w Działdowie
  • OTOZ "Animals" dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu
  • Stowarzyszenie na Rzecz Wspomagania Rozwoju Osób Niepełnosprawnych "AMICUS" w Ostródzie

By wybrać, na rzecz której organizacji mają być spieniężone wasze punkty, wystarczy zalogować się na swój profil w aplikacji i zbierać przez cały rok punkty robiąc zakupy.

Firma Rossmann rozwiozła dary do konkretnych placówek: domów dziecka, domów pomocy społecznej, domów samotnych matek, hospicjów czy schronisk dla zwierząt. - Zebrana przez naszych klientów kwota robi wrażenie. To pięć milionów złotych! Pomoc o wartości 4 mln zł otrzymało w tym roku 18 tysięcy dzieci i 19 tysięcy osób chorych, niepełnosprawnych i potrzebujących. A także ponad siedem tysięcy zwierzaków – podopiecznych schronisk - podsumowuje Jakub Jankowski z Rossmanna.

Dodatkowo, ponieważ ten rok był nietypowy, firma Rossmann podjęła decyzję, by jeden milion złotych przeznaczyć na zakup kremów do rąk dla pielęgniarek, lekarzy i ratowników z 93 szpitali walczących z epidemią. Czyli dla tych, którym szczególnie należy się nasza wdzięczność i wsparcie.

W przyszłym roku będziemy kontynuowali naszą akcję pod hasłem „Pomagamy jak umiemy kobietom”. Pomoc trafi m.in. do domów samotnej matki i matek niepełnosprawnych dzieci.

Wigilia 2020 - którą świąteczną potrawą jesteś?

Pytanie 1 z 7
Który zapach najbardziej kojarzy Ci się ze świętami?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Boski seks u Rydzyka! To nie żart. Olbrzymie zainteresowanie, korzystna cena