42-letni syn nie chciał opuścić mieszkania mamy. Pomogła policja

i

Autor: KPP Iława 42-letni syn nie chciał opuścić mieszkania mamy. Pomogła policja

42-letni syn nie chciał opuścić mieszkania mamy. Pomogła policja

2022-03-09 13:33

Podstawy poszukiwań są różne. Oprócz listów gończych, sądy i prokuratury wydają zarządzenia, postanowienia i nakazy doprowadzenia celem których jest ustalenie miejsca pobytu osób poszukiwanych lub przeprowadzenie z nimi czynności procesowych.

Poszukiwanego policjanci zatrzymali podczas interwencji domowej. Zgłaszająca oświadczyła, że jej 42 – letni syn nie chce opuścić mieszkania. Policjanci pojechali na miejsce. Ustalili, że awantura domowa to nie jedyne przewinienie mieszkańca gminy Iława.

Mężczyzna był również poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Nowym Mieście Lubawskim do odbycia kary pozbawienia wolności. Mundurowi zatrzymali 42 – latka i przetransportowali go do więzienia

Drugi wpadł podczas sprawdzania kwarantanny

Kolejnego z poszukiwanych policjanci zatrzymali podczas sprawdzania kwarantanny. Dzielnicowi ustalili, że poszukiwany 23 – latek przebywa na terenie gminy Iława.

Mundurowi pojechali sprawdzić uzyskane informacje i zatrzymali mężczyznę. Okazało się, że mężczyzna poszukiwany jest przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Policjanci przetransportowali 23 – latka do zakładu karnego gdzie spędzi najbliższe 182 dni za popełnione przestępstwo.

Quiz na prawdziwego Polaka. Test z patriotyzmu

Pytanie 1 z 10
W 1834 roku anonimowo ukazał się Kordian Juliusza Słowackiego. W którym mieście miało to miejsce
Zniszczony pomnik Zwycięskiej Armii Radzieckiej

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!