Przemoc, agresja, kobieta

i

Autor: Pixabay Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszał 19-latek, który w Szczytnie brutalnie pobił swoją dziewczynę. Zdj. ilustracyjne.

39-latka z powiatu iławskiego znęcała się nad bliskimi

2021-12-09 15:20

Policyjny dozór, zakaz spożywania alkoholu i obowiązek poprawnego zachowania się wobec męża i dzieci – to środki zapobiegawcze zastosowane przez prokuratora wobec 39 –letniej mieszkanki powiatu iławskiego, która znęcała się nad swoimi najbliższymi.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Iławie zostali poinformowani o znęcaniu. W trakcie czynności służbowych ustalili, że 39 – latka będąc pod działaniem alkoholu wszczynała awantury wyzywając męża oraz dzieci, groziła uszkodzeniem ciała, szarpała i biła dzieci. Mężczyzna w obawie o swoje oraz dzieci życie i zdrowe poprosił o pomoc policjantów. W związku z agresywnym zachowaniem, 39 – latka została zatrzymana i usłyszała zarzut.

W związku z zachowaniem mieszkanki powiatu iławskiego prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec kobiety środka zapobiegawczego w postaci policyjnego dozoru. 39 - latka będzie musiała stawiać się w jednostce policji oraz ma zakaz spożywania alkoholu i musi poprawnie zachowywać się wobec męża i dzieci.

Bohatersko uratował nastolatkę w autobusie! Kierowca opowiedział o wstrząsającym zdarzeniu

QUIZ. Rozpoznaj liderów tych zespołów! Niektóre pytania sprawią Wam problemy

Pytanie 1 z 10
Który z braci Golec jest za gwiazdką?
QUIZ. Rozpoznaj liderów tych zespołów! Niektóre pytania sprawią Wam problemy