paliwo tankowanie

i

Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

kroniki policyjne

30-latek kradł paliwo w dwóch województwach. Zatrzymany w gminie Iława

2023-10-20 10:06

Upatrywał sobie stację benzynową a następnie jechał tam samochodem tankował i odjeżdżał nie płacąc za paliwo. Tak właśnie 30 – latek zdobywał olej napędowy i benzynę.

W poniedziałek (16.10.23r.) nowomiejscy policjanci zostali poinformowani o tym, że w Kurzętniku doszło do kradzieży paliwa z jednej ze stacji paliw. Policjanci pracujący nad tą sprawą już następnego dnia tj, we wtorek (17.10.23r.) w jednej z miejscowości w gminie Iława ujawnili podejrzanego o to przestępstwo kiedy to na kolejnej stacji kradł paliwo.

30-letni mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnej celi. W trakcie jego przeszukania policjanci znaleźli amfetaminę.

Nowomiejscy jak i iławscy policjanci przedstawili mieszkańcowi powiatu brodnickiego cztery zarzuty kradzieży benzyny i oleju napędowego w ilości ponad 663 litrów o łącznej wartości blisko 4100 zł oraz posiadania  amfetaminy.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Jak się okazało 30 – latek kradł paliwo również  na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w swojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: ilawa@eska.pl

Tańczące z Promocjami 2023.10.19

Ile lat mają te gwiazdy? Zgadnij rok urodzenia!

Pytanie 1 z 10
Sylwia Grzeszczak