proszek na łyżce

i

Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

kroniki policyjne

15-latka i 16-latek z Iławy zatrzymani z narkotykami

2023-12-11 15:01

Przed sądem rodzinnym i nieletnich w najbliższym czasie będzie tłumaczyło się dwóch mieszkańców Iławy. 15 – latka posiadała i udzielała narkotyki swojemu 16 – letniemu znajomemu.

Iławscy policjanci wydziału kryminalnego ustalili, że na terenie miasta dochodzi do udzielania narkotyków.

Funkcjonariusze sprawdzali różne hipotezy, rozmawiali z kolejnymi osobami. I tak w trakcie czynności okazało się, że pewna 15 – latka dała swojemu 16 – letniemu znajomemu narkotyki. Policjanci ustalili adres zamieszkania dziewczyny i tam też pojechali aby z nią porozmawiać i przeszukać miejsce zamieszkania.

W domu potwierdzili uzyskane informacje. Okazało się, że 15 – latka nie tylko udzielała narkotyki ale również je posiadała. Funkcjonariusze znaleźli prawie 10 gramów mefedonu.

Policjanci z wydziału kryminalnego postanowili również porozmawiać z 16 – latkiem. W trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, że młody mieszkaniec miasta również posiadał w miejscu zamieszkania mefedron a było go ponad gram.

Policjanci sporządzili dokumentację, która zostanie przekazana do sądu rodzinnego i nieletnich a młodzi mieszkańcy Iławy odpowiedzą za popełnione czyny karalne.

Gwiazda betlejemska. Jak ją pielęgnować?

QUIZ: Dziwne i oryginalne zwyczaje i tradycje świąteczne. Zgadnij z jakiego kraju pochodzą

Pytanie 1 z 10
W tym kraju świąteczne prezenty przynosi nie Święty Mikołaj, a wiedźma Befana.
Befana