dzieci siłownia

i

Autor: pixabay.com

Zróbmy im prezent na Dzień Dziecka! Podopieczni kisielickiego Domu Dziecka marzą o siłowni

2021-05-14 13:26

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie organizuje zbiórkę na salę do ćwiczeń dla podopiecznych Domu dla Dzieci Powiatu Iławskiego w Kisielicach. Ma to być prezent na Dzień Dziecka. Pomysłodawcą zbiórki jest Jarosław Granica, wychowawca placówki oraz Piotr Leśniewski, osoba prywatna.

Zamiast biegu charytatywnego, który nie mógł się odbyć w warunkach pandemii osoby prywatne, w tym przede wszystkim Pan Piotr Leśniewski wpadły na pomysł zbiórki z okazji Dnia Dziecka – mówi Jolanta Rynkowska, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie. – Marzeniem każdego młodego człowieka jest mieć takie miejsce, małą siłownię do ćwiczeń, żeby w dowolnej chwili dbać o zdrowie, o kondycję fizyczną i psychiczną, sylwetkę i dobre samopoczucie. Dobrze wiemy, że ruch pozytywnie wpływa na każdego człowieka. Zamierzamy za zebrane pieniądze zakupić sprzęt taki jak  bieżnie, rowery stacjonarne, atlas  a wszystko według idei „W zdrowym ciele – zdrowy duch!”

W Domu Dla Dzieci Powiatu Iławskiego w Kisielicach  przebywa aktualnie kilkanaścioro podopiecznych – dziewczynek i chłopców w wieku od 8 do 18 lat. Szczegóły dotyczące zbiórki w poniższym linku:https://zrzutka.pl/domdzieckawkisielicach

plakat

i

Autor: Starostwo Iławskie
Ruszyły szczepienia na stadionie Legii

Quiz. Historia Polski na Eurowizji. Znasz wszystkich reprezentantów?

Pytanie 1 z 10
Kto dwukrotnie reprezentował nasz kraj?