plakat

i

Autor: arch. organizatora

Żona burmistrza Iławy będzie trenować młodzież w pisaniu

2022-06-07 11:51

W sobotę, 11 czerwca, odbędzie się w Iławie warsztat pisania dla młodzieży. To pierwsza taka propozycja skierowana do uczennic i uczniów szkół średnich, którzy chcą rozwijać się pisarsko. Poprowadzi je Anna Kopaczewska, żona burmistrza Iławy.

– Zależy mi na tym, żeby wesprzeć młodzież w stawianiu pierwszych pisarskich kroków. Dlatego zapraszam wszystkich, którzy chcieliby pisać, ale nie wiedzą, od czego zacząć, i tych, którzy już piszą i chcą robić to lepiej – mówi organizatorka tego wydarzenia, Anna Kopaczewska. – Będziemy oczywiście pisać i rozmawiać o tym, jak rozwijać swoją kreatywność i umiejętności pisarskie, ale przede wszystkim będziemy się dobrze bawić.Warsztat będzie też okazją do spotkania się z innymi piszącymi osobami, do wymiany inspiracji i upodobań literackich, a przede wszystkim do spędzenia, kreatywnie i wesoło, czasu w fantastycznym miejscu.

Udział w warsztacie jest bezpłatny. Ze względu na limit miejsc obowiązują zapisy pod adresem: annakopaczewska@mariakula.com Warsztat odbędzie się w plenerze, w Przystań Sobie (obok Przystani Skarbek), ul. Melchiora Wańkowicza 12. Potrwa od 14.00 do 17.00.

Anna Kopaczewska – redaktorka, korektorka, trenerka pisania. Pomaga pisarzom i pisarkom spełniać literackie marzenia. Uczy, inspiruje i motywuje do pisania. Ukończyła Szkołę Pisania Powieści i Szkołę Trenerów Pisania Marii Kuli, a poza tym liczne kursy pisania. Redakcję i korektę szlifowała w Akademii Korekty Tekstu Ewy Popielarz.

Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8

Jak dobrze pamiętasz Dzień Świra? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W kogo wciela się w filmie Marek Kondrat?