plakat

i

Autor: arch. organizatora

Zobacz Ducha śniegów w iławskim kinie. Za darmo!

2023-01-16 14:30

Zespół Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich w Jerzwałdzie oraz Iławskie Centrum Kultury zapraszają na pokaz filmu pt. „DUCH ŚNIEGÓW”, oryginalną muzyką Nicka Cave’a i Warrena Ellisa. Bezpłatny seans odbędzie się w poniedziałek 30 stycznia, w Kinoteatrze Pasja w Iławie, o godzinie 18.00.

O czym jest film?

Wielkie piękno na dużym ekranie i najbardziej relaksujący film, jaki zobaczycie w tym roku! Niezwykłe kinowe doświadczenie, epicka, fascynująca i kojąca duszę opowieść o niedostępnym dla ludzkiego oka, magicznym miejscu, którego tajemnic strzeże panująca tam prawdziwa bogini – śnieżna pantera. Zachwycające, zapierające dech w piersiach zdjęcia oraz hipnotyzująca ścieżka dźwiękowa, za którą odpowiadają Nick Cave i Warren Ellis – przygotujcie się na coś wspaniałego. Wielu rusza w podróż do Tybetu tylko po to, by zdobyć najwyższe górskie szczyty. Niewielu dostrzega, że te pozorne pustkowia kryją największe skarby dzikiej natury, które przez większość czasu pozostają poza zasięgiem ludzkiego wzroku. To magiczne miejsce, choć wydaje się niezamieszkane, tak naprawdę tętni życiem, a jego mieszkańcy nie spuszczają oczu z tych, którzy niespodziewanie odwiedzają ich królestwo. Królestwo, którego największych tajemnic strzeże prawdziwa bogini – majestatyczna i nieuchwytna pantera śnieżna. Ci, którym wystarczy pokory, cierpliwości i odwagi mają szansę zarówno na spotkanie z nią, jak i odkrycie najbardziej kojącego miejsca na ziemi.

Jak zdobyć wejściówki?

Można je zarezerwować w Kinoteatrze Pasja pod nr tel.+48 (89) 648 63 60.

The Voice Senior: Rafał Brzozowski i Alicja Węgorzewska cali we łzach! [WIDEO]

QUIZ. Największe kinowe klapy ostatnich lat. Jak dobrze znasz zdobywców Złotych Malin?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od czegoś prostego. Autorką książki "365 dni", na podstawie której powstał zdobywca Złotej Maliny 2021 za najgorszy scenariusz jest:
QUIZ. Największe kinowe klapy ostatnich lat. Znasz zdobywców Złotych Malin?