stypendia

i

Autor: Starostwo Iławskie Nagrodzone dziewczyny z Lubawy

Zdolne dziewczyny z Ilawy i Lubawy docenił sam minister

2022-12-02 13:12

Zuzanna Dominiczak i Kornelia Duńska z iławskiego „Mechanika”otrzymały stypendium Prezesa Rady Ministrów. Dostały je również trzy uczennice z Zespołu Szkół w Lubawie: Magdalena Markowska, Wiktoria Kozłowska, Aleksandra Łukaszewska

Iławski Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie („Mechanik”) ma zaszczyt pochwalić się swoimi uczennicami, które otrzymały stypendium Prezesa Rady Ministrów. Jak czytamy na facebook-u szkoły: „Niezwykle miło jest nam poinformować, że uczennice Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie otrzymały stypendium Prezesa Rady Ministrów pana Mateusza Morawieckiego za osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2021/2022”. Nagrodzonymi uczennicami są Zuzanna Dominiczak z klasy 4TGA oraz Kornelia Duńska z klasy 3THO. 

Trzy uczennice z Zespołu Szkół w Lubawie: Magdalena Markowska, Wiktoria Kozłowska, Aleksandra Łukaszewska, otrzymały także stypendia Prezesa Rady Ministrów. „Wasze marzenia stają się dla was realnymi celami do realizacji” – mówił Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty Krzysztof Marek Nowacki, który wręczył dyplomy stypendystom.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Zdradzam jak się robi rapowy HIT [RÓB RAP] | ESKA XD - Ale to już było #63

QUIZ. Ptaki czy ssaki? Potrafisz rozróżnić te zwierzęta? Orły zdobędą minimum 8/10

Pytanie 1 z 10
Pierwsze pytanie. Kapturnik morski to...